Het projectteam

Wilt u meer weten over Taal voor allemaal óf wilt u onze hulp en expertise inzetten? Neem dan contact op met het projectteam.

Tessie Wittelings (tevens projectcoördinatie) twittelings@koraalgroep.nl

Karin Cortenbach kcortenbach@koraalgroep.nl

Frank Hovens fhovens@koraalgroep.nl

Enid Reichrath (externe deskundige van het bureau Toetsen Meten Weten) enid@toetsenmetenweten.nl 

Dr. Dirk Reynders (Zuyd Hogeschool, deskundige op gebied van beeldtaal) dirk.reynders@zuyd.nl

Prof. dr. Xavier Moonen (Universiteit van Amsterdam en Zuyd Hogeschool) x.m.h.moonen@uva.nl / xavier.moonen@zuyd.nl

Deel deze pagina op